Каталог товарів
Ваша область: Харківська
Повернення або обмін товару

Повернення або обмін товару

Товар належної якості можна повернути або обміняти протягом 14 днів з дня продажу, якщо:

  • товар не використовувався,
  • не порушена його упаковка, пломби, фабричні ярлики не пошкоджені,
  • збережено його товарний вигляд,

Товари, які не підлягають обміну/поверненню *:

  • пір'єво-пухові вироби
  • білизна постільна
  • товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшки для годування тощо)

* Дані відповідно до закону України «Про захист прав споживачів»

Зверніть увагу! У зв'язку з тим, що велика частина товарів нашого магазину не підлягає поверненню/обміну, просимо Вас серйозно поставитися до вибору товару.

Відповідно до закону прав споживачів подушки, постільна білизна, пледи, ковдри, покривала, рушники та інше постільне приладдя належної якості не підлягають поверненню/обміну.

Витяги із Закону України «Про захист прав споживачів» (№ 3161-IV від 01.12.2005 р.):

"Обмін непродовольчого товару належної якості проводиться, якщо зазначений товар не був у вжитку, збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек або касовий чек, видані споживачеві разом з проданим зазначеним товаром. Перелік товарів, що не підлягають обміну з підстав, зазначених у цій статті Закону України.

«Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-певні властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно набуваючим його споживачем.»

... «При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.»

Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172

ПЕРЕЛІК товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню):

Непродовольчі товари:

  • швейні та трикотажні вироби
  • пір'єво-пухові вироби
  • білизна постільна

(Перелік зі змінами, внесеними відповідно до Постанов КМ N 1317 (1317-2003-п) від 20.08.2003, N 1642 (1642-2004-п) від 13.12.2004, N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005) За ГОСТом 19917-93 матрац належить до категорії «Меблі для сидіння та лежання». Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інше постільне приладдя належать до категорії «Швейні та трикотажні вироби».

Повернення коштів
Грошові кошти у разі повернення товару надходять клієнту зручним для нього способом, заздалегідь узгодженим з менеджером.

Повернення грошових коштів проводиться протягом 3-5 робочих днів з моменту отримання повернення товару співробітниками нашої компанії.

Назад
12.10.2021

Повернення або обмін товару